Õpilaskonverents Palupera Põhikoolis 15.-16. septembril

 

 

 

GLOBE KONVERENTS 2017 AJAKAVA

REEDE
15.09.2017
11:00-12:00 Kogunemine, registreerimine
Ringkäik mõisas ja mõisapargis giidi saatel
12:00-12:30 AVAMINE
1. Avasõnad – Arvet Silk, GLOBE õpetaja
2. Palupera Põhikooli õppealajuhataja  Reet Allak
3. USA Suursaatkonna esindaja
4. Haridus- ja Teadusministeeriumi üldharidusosakonna peaekspert Imbi Henno
5. Valgamaa haridusosakonna peainspektor Ivi Tigane
6. Palupera vallavanem Terje Korss
7. GLOBE Eesti koordinaator Laura Altin
12:30-13:00 LÕUNA
13:00 – 14:30 ETTEKANDED I osa
1. Mattias Jaak Koppel,  Annamaria Krull  “Ravimite tekkelugu ning ravimite kasutamise erinevused Tartu Jaan Poska ja Tartu Kristjan Jaak Petersoni gümnaasiumi õpilaste seas”
2. Jürgo-Mattias Vanajuur “Taastuvenergia tootmine ja rakendamine
piesoelektrilise efekti kaudu Tallinna 21. Kooli näitel”
3.  Erik Leping “Keila jõe vee keemia 2016.aasta sügis-talvel”
4.  Liina Vesilind “Tuulemäe talu mullastiku analüüs”

 

5.  Kristina Vaarend “Minu koduümbruse metsatüüp ja seenestik”

14:30-14:45 SIRUTUSPAUS
14:45-16:15 ETTEKANDED II osa
1. Johanna Hansing “Kasside hoiukodud ja hoiukodude pakkumine”
2. Cathrin Benita Poopuu, Kristo Kakkum “Mägra populatsiooni
suurenemisega seonduvad probleemid Saaremaal.3. Laura Liivand “Energiaühistute potensiaal elektri- ja soojusenergia väiketootmisel”

 

4. Marie Eike Rebane “Merekultuuriaasta 2016: Mereprügi Saaremaa randades”

16:15-16:30 PIRUKAPAUS
16:30-18:10 ETTEKANDED III osa
1. Gendra Allikmaa, Huberta Karma “Radioaktiivne radoon Saaremaa õhus ja selle mõõdetavus Vernier’ kiirgusmõõtjaga”

 

2. Roosmarii Sarapuu ja Liisa Õunpuu  “Tumepunane neiuvaip (Epipactis atrorubens): bioloogia ja levik Saare maakonnas”

 

3. Maike Mona Širinov “Ravimite mõju Läänemere kirpvähkidele”

 

4. Lilit Aldoja,  Greete Luhasaar  “Geograafiline maastikumäng”

18:15-18:45 ÕHTUSÖÖK
18:55-21:00 VÄLJASÕIT RÕNGU
Rõngu Pillimuuseum
21:15-21:30 ÕHTUSNÄCK
21:30-00:30 ÖÖKINO
Filmiprogramm AHHAA Teaduskeskuselt

 

 

 

 

 

 

LAUPÄEV
16.09.2017

8:00 HOMMIKUSÖÖK
9:00-10:30 HELLENURME MÕISA KÜLASTUS
Middendorffide mõis ja kalmistu
Hellenurme veskimuuseum
10:45-11:30 ETTEKANDED IV osa
1. Kadri Ott “Kutsika kasvamine ja kasvatamine”
2. Erik Sven Pärtin “Jahiulukite toitmine ja jälgimine”
3. Alex Savolainen “Al-õhk patarei – lihtne ja odav konstruktsioon”
11:30-11:45 SIRUTUSPAUS
11:45-12:30 KOKKUVÕTTED, LÕPETAMINE
1. GLOBE Eesti koordinaator Laura Altin
2. Uurimistööde hindamiskomisjon
3. Palupera Põhikooli direktor Svetlana Variku
12:30 LÕUNA, TORT
13:46 RONG PALUPERA JAAMAST

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga