2004.a. konverents

Toimus Kilingi-Nõmme Gümnaasiumis 22.-24. aprill 2004.a

Tulemused

10.-12. klass

Pealkiri Autor(id) Juhendaja(d) Kool(id) Klass Koht
“Mulla niiskusesisaldus ja seda mõjutavad tegurid” Sven-Erik Enno; Kaupo Mändla Ülle Kikas (TÜ teadur); Sirje Haav Türi Gümnaasium 12 1
“Ida-Virumaa tehismaastike orhideed” Kaidi Karu; Diana Revjako; Mari Sarv Mall Schmidt Järve Gümnaasium 11 2
“Autokütused” Priit Tammeorg Helgi Muoni Tartu Kivilinna Gümnaasium 12 3
“Müra inimese ümber ja selle mõju tervisele” Priit Serk Helgi Muoni Tartu Kivilinna Gümnaasium 12 4

8.-9. klass

Pealkiri Autor(id) Juhendaja(d) Kool(id) Klass Koht
“Tallinna Reaalkooli õpilaste arusaamad jäätmekäitlusest ja üldine keskkonnateadlikkus” Maria Vita; Aile Keskel Imbi Henno (REKK-i loodusainete peaekspert) Tallinna Reaalkool 9 1
“Autod meie elus” Kristjan Jasinksi; Ilmar-Jürgen Rammi Ana Valdmann Tartu Kommertsgümnaasium 8 2
“Minu kodukoha looduskeskkond ja selle riskitegurid” Liisabell Naarits Imbi Henno (REKK-i loodusainete peaekspert); Leili Saarse (TTÜ Geoloogia instituudi vanemteadur) Tallinna Reaalkool 9 3
“Kuressaare linna kümme jämedamat põlispuud – O. Lutsu, Lasteaia, Tiigi, Pika, Turu, Raekoja tänavatel” Kadri Kandima; Eveli Mihkelson Sirje Kereme Kuressaare Gümnaasium 9 4
“Surnuaia järv” Laura Altin Elli Altin Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9
“Elektrienergia tootmisega kaasnev saastus Eestis ja selle võrdlus  Poola ja Soomega” Helerin Raikerus Imbi Henno (REKK-i loodusainete peaekspert) Tallinna Reaalkool 9
“Kas märts on kõige sademetevaesem ja august kõige sademeterikkam?” Tambet Parm Mare Tina;
Arvet Silk
Rõngu Keskkool 8

5.-7. klass

Pealkiri Autor(id) Juhendaja(d) Kool(id) Klass Koht
“Harilik kadakas. Kunagi ehk eestlaste rahvuspuu?” Kristiina Ader Sirje Kereme Kuressaare Gümnaasium 5 1
“MÄRKA HÜLJEST. Allirahu- hallhüljeste suurim lesila Eestis” Helery Homutov Sirje Kereme Kuressaare Gümnaasium 7 2
“Kliimauuringud Tallinna Reaalkooli ümbruses” Marek Karm Imbi Henno (REKK-i loodusainete peaekspert) Tallinna Reaalkool 7 3
“Kelgumäed Viljandi linnas” Kristen Sarapuu; Taavi Jürimäe Sirje Rits Valuoja Põhikool 7 4
“Mõõtmispaiga mõjust õhutemperatuuri mõõtmisel (2)” Lauri Õun Hilje Iher Viira Põhikool 7
“Energia meie jaoks ja meie vastu” Kristiina Kivila; Laura Luks Ester Koplimets Paide Gümnaasium 5
“Suurimad lumesügavused Rõngu, Voore ja Muhu koolide juures” Helen Kopli Mare Tina; Arvet Silk Rõngu Keskkool 6
“Olmejäätmete teke ja töötlus” Fränk Valdmann; Sven Semjonov Ester Koplimets Paide Gümnaasium 5
   6. klass  “Pilveliikide esinemissagedus Türil 1998-2001” Juhendaja Amy Taalkis; Raina Koppel Sven-Erik Enno (12. klassi õpilane); õpetaja Sirje Haav Türi Gümnaasium 6